Z nami znajdziesz swoje miejsce w internecie

Pokaż się innym

W dzisiejszych czasach Internet spełnia podobną rolę jak kiedyś telefon, natomiast rolę wizytówki przejmują strony internetowe. Firma czy instytucja bez własnej witryny “nie istnieje” dla nowoczesnego społeczeństwa doby mediów elektronicznych. Tradycyjna reklama przegrywa na każdym polu ze swoim młodszym kolegą.

Pozwól im odkrywać siebie

W trakcie tradycyjnych spot'ów telewizyjnych ludzie zmieniają kanał lub ściszają fonię. W prasie natomiast ignorują strony z reklamami. Ludzie nie znoszą jak coś się im narzuca, przez co niejednokrotnie reklama ma odwrotny skutek od zamierzonego. Odpowiednio przygotowana, interaktywna witryna internetowa zachęca odbiorców do samodzielnego odkrywania oferowanej usługi czy produktu. A co najważniejsze robią to, kiedy mają na to ochotę.

Nie tylko wizytówka

Specyfika mediów elektronicznych pozwala na wprowadzanie w życie, tego co jest niemożliwe w tradycyjnych środkach przekazu. Witryna oprócz informacji o firmie czy produktach (wizytówka), może być miejscem sprzedaży produktów (sklep internetowy), kontaktu z odbiorcą (sondy, ankiety elektroniczne).

Projekty na wysokim poziomie

Dzięki naszej współpracy ze studiem graficznym 10Yo!Designz oferujemy naszym klientom profesjonalne projekty stron internetowych. Czytelny układ, prostota obsługi i przyjemna dla oka grafika, to podstawowe zalety tworzonych przez nas stron.

Copyright © 1994-2024 PC-Media Polska. All rights reserved.
Projektowanie stron WWW – 10Yo!Designz